0212 211 1616                            
Manuş Baba markalaşma yolunda Acar Patent ile anlaştı

Manuş Baba Acar Patent İle Anlaştı

17 Aralık 2019 Paylaşan: Kategori: Bilgi Merkezi Yorum yok.

Manuş Baba Acar Patent ile anlaştı. Türkiye’nin sevilen şarkıcısı Manuş Baba, hafızalarda tescillenen ismini Türk Patent ve Marka Kurumu nezdinde tescillendi. Acar Patent ile marka tescil süreci başlatılan Manuş Baba ismi artık koruma altına alındı. Acar Patent Genel Müdürü Rüştü Gümüş, markalaşmanın tescille başladığını söyledi.

​Sayın Rüştü ​Gümüş, “Patent ve Marka Kanunu’nun yasalaşmasının ardından artan bilinçle başvuru sayısı her geçen gün artıyor. Başvuru sayısı bir önceki yıla göre %13 oranında artarak 107.176’dan 120.645’e ulaşarak rekor kırdı.

Manuş Baba Acar Patent 

Ünlü isimler de, hem kendi isimlerinin hem de sahne isimlerinin ürünlerde kullanılmaması için marka tescili yaparak haksız rekabetin önüne geçmek için isimlerini korumaları gerekiyor. Manuş Baba da böyle yaptı. Acar aracılığıyla yaptığı başvuru ile adını koruma ve markalaşma yolunda önemli bir adım atmış oldu.” dedi. Diğer tüm içeriklerimiz için sitemizi Google üzerinden takipte kalın. Manuş Baba Markalaşma Yolunda Acar Patent İle Anlaştı.


Bizi Arayın