0212 211 1616                            

 

 

 Tasarımın tescil işlemi ile elde edilen haklar yalnızca tescil işleminin gerçekleştiği ülke ile sınırlıdır. Yurt dışında da koruma altına alınması ancak ülkesel tasarım tescil işlemi ile gerçekleştirilebilir.

Yurt dışında koruma altına alınmak istenen tasarımın tescil başvurusu, o ülkenin tasarım tescil ofislerine yapılmaktadır. Başvurunun hangi evraklar eşliğinde yapılması gerektiği, tasarım tescil işleminin maliyeti gibi hususlar ise ülkeden ülkeye değişiklik göstermektedir.

Tasarım tescil işlemlerinde ne kısa sürede başarıya ulaşabilmeniz için Acar Patent olarak verdiğimiz hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Özel bir deneyim ve aynı zamanda profesyonellik gerektiren ülkesel tasarım tescil işlemlerinde danışmanlık hizmetleri dışında marka vekilliği görevini de üstlenmekteyiz.

Pek çok ülke, tasarım tescil, patent tescil gibi işlemlerde vekil firmalar ile yapılan başvuruları kabul etmektedir. Bir başka deyişle vekil patent firmaları ile başvurunun yapılmasını zorunlu kılmaktadır. Tasarım tescil işlemleri için vekillik hizmeti firmamız tarafından uzun yıllardır verilmektedir. Ülkesel tasarım tescil işlemleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, hemen bizi arayabilirsiniz.

Münferit / Ülkesel Tasarım Tescil ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bize ulaşınız.

Bizi Arayın