0212 211 1616                            

 

PATENT HİZMETLERİ

Buluşunuza dair tüm hakları, hiç bir hak kaybına uğramadan alabilirsiniz. Tüm patent işlemlerinde tecrübe ve bilgi sahibi olan firmamız ile çalışmanız durumunda en doğru, en hızlı ve en ekonomik şekilde patent işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Gerekli teknik alt yapıya sahip olan firmamız kendi uzman kadrosu ile hem yurt içi hem de uluslararası patent işlemlerinde profesyonel bir danışmanlık firmasıdır. Ve profesyonel danışmanlık konumuna yükselmiştir.

Patent başvuruları öncesinde ve başvuru sonrasında gerekli tüm işlemler alanında uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca zaman kayıplarının önüne geçilmektedir. Patent başvurusunda istenen evrakların hazırlanmasından başlayarak tüm aşamalarda şahsınızı ve firmanızı yalnız bırakmıyor. Deneyimlerimizi sizlere paylaşıyoruz.

Patent itiraz, patent itiraz karşı görüş, patent devri, patent lisans, patent yenileme, patent sahibi değişikliği ve diğer işlemlerinizde siz de deneyimlerimizden faydalanabilir. Ve prosedür hatalarından kaynaklanan hak kaybı riskini ortadan kaldırabilirsiniz.

Ayrıca TÜBİTAK ve Kosgeb tarafından sağlanan patent teşvik ödemeleri hakkında sizi bilgilendirebilir, gerekli başvuruları sizin adınıza gerçekleştirebiliriz.

 

Bizi Arayın